Collection: All Products

CAN'T FIND WHAT YOU ARE LOOKING FOR? PLEASE CALL OR TEXT US @ 236-361-7799

38 products
  • Frozen Wild Albacore Tuna Loins
    Frozen Albacore Tuna Loins - 10/20 Lbs
    Regular price
    from $165.00
    Sale price
    from $165.00
    Regular price
    $90.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Wild Sockeye Salmon Fillets
    Frozen Wild Sockeye Salmon Fillets - 10/20 Lbs
    Regular price
    from $230.00
    Sale price
    from $230.00
    Regular price
    $230.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Wild Argentina Red Shrimp - 16/20
    Frozen Wild Argentina Red Shrimp - 2/5/10 Lbs
    Regular price
    from $35.00
    Sale price
    from $35.00
    Regular price
    $35.00
    Unit price
    $15.00per lb
    Sold out
  • Fresh Wild Halibut - Fillets & Cheeks
    Fresh Wild Halibut - Fillets & Cheeks
    Regular price
    from $25.00
    Sale price
    from $25.00
    Regular price
    Unit price
    $30.00per lb
    Sold out
  • Frozen Hokkaido Wild Sea Scallops 18/23
    Frozen Hokkaido Sea Scallops 18/23 - 5/10 Lbs
    Regular price
    from $180.00
    Sale price
    from $180.00
    Regular price
    $185.00
    Unit price
    $36.00per lb
    Sold out
  • Frozen Wild Spring/King Salmon Fillets
    Frozen Wild King / Spring Salmon Fillets - 10 lbs
    Regular price
    from $250.00
    Sale price
    from $250.00
    Regular price
    $250.00
    Unit price
    $25.00per lb
    Sold out
  • Frozen Premium Grade Spring Ikura / Caviar - 500 Gms
    Frozen Premium Grade Chum Ikura / Caviar
    Regular price
    from $80.00
    Sale price
    from $80.00
    Regular price
    $170.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Wild Lingcod Fillets
    Frozen Wild Lingcod Fillets - 10 Lbs
    Regular price
    $160.00
    Sale price
    $160.00
    Regular price
    $160.00
    Unit price
    $16.00per lb
    Sold out
  • Frozen Argentinian King Crab Legs
    Argentinian King Crab Legs
    Regular price
    from $275.00
    Sale price
    from $275.00
    Regular price
    $275.00
    Unit price
    $54.00per lb
    Sold out
  • Frozen Premium Grade Chum Ikura / Caviar - 500 Gms
    Frozen Premium Grade Chum Ikura / Caviar
    Regular price
    from $85.00
    Sale price
    from $85.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen 2026 BC Spot Prawn Tails
    Frozen 2022 BC Spot Prawn Tails - 50% Off a-fish-company
    Regular price
    from $40.00
    Sale price
    from $40.00
    Regular price
    $45.00
    Unit price
    $40.00per lb
    Sold out
  • Frozen Wild Halibut Portions
    Frozen Wild Halibut Portions - 10 Lbs
    Regular price
    $300.00
    Sale price
    $300.00
    Regular price
    $300.00
    Unit price
    $30.00per lb
    Sold out
  • Ocean Run Fresh - 2026 BC Spot Prawns - Whole/Tails
    Ocean Run Fresh - BC Spot Prawns - Whole/Tails
    Regular price
    from $135.00
    Sale price
    from $135.00
    Regular price
    $270.00
    Unit price
    $27.00per lb
    Sold out
  • Frozen Wild Coho Salmon Fillets
    Frozen Wild Coho Salmon Fillets - 10 Lbs
    Regular price
    from $180.00
    Sale price
    from $180.00
    Regular price
    $200.00
    Unit price
    $18.00per lb
    Sold out
  • Frozen Wild Sablefish | Black Cod Portions
    Frozen Wild Sablefish | Black Cod Portions - 10 Lbs
    Regular price
    $240.00
    Sale price
    $240.00
    Regular price
    $250.00
    Unit price
    $24.00per lb
    Sold out
  • Frozen Smoked Wild Sablefish | Black Cod Fillets
    Smoked Sablefish | Black Cod Fillets - 5/10/20 Lbs
    Regular price
    from $120.00
    Sale price
    from $120.00
    Regular price
    $200.00
    Unit price
    $24.00per lb
    Sold out
  • Frozen Wild Pacific Cod Fillets
    Frozen Wild Pacific Cod Fillets - 10lbs
    Regular price
    $130.00
    Sale price
    $130.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Wild Halibut Cheeks
    Frozen Wild Halibut Cheeks
    Regular price
    from $135.00
    Sale price
    from $135.00
    Regular price
    $135.00
    Unit price
    $25.00per lb
    Sold out
  • Frozen Wild Sablefish | Black Cod Fillets
    Frozen Wild Sablefish | Black Cod Fillets
    Regular price
    $240.00
    Sale price
    $240.00
    Regular price
    $250.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Wild Salmon Fillets - (Coho-Sockeye-Spring)
    Fresh Wild Salmon Fillets - (Coho-Sockeye-Spring)
    Regular price
    from $18.00
    Sale price
    from $18.00
    Regular price
    $23.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Premium Dungeness Crab Sections
    Frozen Dungeness crab sections in vacuum-sealed bag with butter and lemon
    Regular price
    from $137.50
    Sale price
    from $137.50
    Regular price
    $150.00
    Unit price
    $27.50per lb
    Sold out
  • Frozen Whole Cooked Dungeness Crab
    Frozen Whole Cooked Dungeness Crab - 30 Lbs a-fish-company
    Regular price
    from $270.00
    Sale price
    from $270.00
    Regular price
    $285.00
    Unit price
    $18.00per lb
    Sold out
  • Frozen Wild Sockeye Salmon Portions
    Frozen Wild Sockeye Salmon Portions - 10Lbs
    Regular price
    $230.00
    Sale price
    $230.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Wild Halibut Fillets
    Frozen Wild Halibut Fillets - 10 Lbs
    Regular price
    $300.00
    Sale price
    $300.00
    Regular price
    $300.00
    Unit price
    $30.00per lb
    Sold out
  • Fresh Wild Whole Salmon H&G - (Coho-Sockeye-Spring)
    Fresh Wild Whole Salmon H&G - (Coho-Sockeye-Spring)
    Regular price
    from $75.00
    Sale price
    from $75.00
    Regular price
    Unit price
    $15.00per lb
    Sold out
  • Battered Wild Haddock Bites - 4/8 Boxes
    Simply West Coast Wild Haddock Bites packaging, showing several golden-brown crispy battered fish sticks on a black background with white text and green parsley accents.
    Regular price
    from $55.00
    Sale price
    from $55.00
    Regular price
    $100.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Battered Wild Pacific Cod - 4/8 Boxes
    Battered Wild Pacific Cod
    Regular price
    from $55.00
    Sale price
    from $55.00
    Regular price
    $90.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Wild Whole Sablefish/Black Cod - H&G
    Fresh Wild Whole Sablefish/Black Cod - H&G
    Regular price
    from $45.00
    Sale price
    from $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen 2025 BC Spot Prawns - Whole
    Frozen BC Spot Prawns - Whole
    Regular price
    from $77.50
    Sale price
    from $77.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Live Dungeness Crabs
    Frozen Whole Cooked Dungeness Crab - 30 Lbs a-fish-company
    Regular price
    from $190.00
    Sale price
    from $190.00
    Regular price
    $210.00
    Unit price
    $19.00per lb
    Sold out
  • A Fish Company - Gift Card
    A Fish Company - Gift Card
    Regular price
    from $50.00
    Sale price
    from $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Pacific White Shrimp
    Frozen White Shrimp - 10 Lbs a-fish-company
    Regular price
    from $120.00
    Sale price
    from $120.00
    Regular price
    Unit price
    $12.00per lb
    Sold out
  • Wild Pacific Fish & Chips - 4/8 Boxes
    Wild Pacific Fish & Chips
    Regular price
    from $55.00
    Sale price
    from $55.00
    Regular price
    $90.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Battered Wild Pacific Sole - 4/8 Boxes
    Battered Wild Pacific Sole
    Regular price
    from $55.00
    Sale price
    from $55.00
    Regular price
    $90.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wild Pacific Sockeye Salmon Burgers - 6/12 Boxes
    Wild Pacific Sockeye Salmon Burgers - 6/12 Boxes
    Regular price
    from $80.00
    Sale price
    from $80.00
    Regular price
    $80.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wild Halibut Burgers - 6/12 Boxes
    Wild Halibut Burgers - 6/12 Boxes
    Regular price
    from $90.00
    Sale price
    from $90.00
    Regular price
    Unit price
    $14.00per item
    Sold out
  • Frozen Wild Sockeye Salmon H&G
    Frozen Wild Sockeye Salmon H&G - 10/15/20/50 Lbs
    Regular price
    from $150.00
    Sale price
    from $150.00
    Regular price
    $140.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Wild Whole Halibut - H&G
    Fresh Wild Whole Halibut - H&G a-fish-company
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    $20.00per lb
    Sold out